Kapsułki, tabletki do zmywarki

Cena
  • -

Odkąd pojawiły się na rynku pierwsze zmywarki, Polacy coraz częściej decydują się na ich zakup do własnego domu. Ważne, aby odpowiednio dbać o tę maszynę. Mało kto wie, że są środki, które podczas zmywania naczyń dodatkowo dbają o stan naszych zmywarek. Niemieckie kapsułki do zmywarki są jednymi z nich, a jednocześnie są jednymi z najlepszych na rynku!

Dreft Original All in One kapsułki do zmywarki 22szt 312g Dreft Original All in One kapsułki do zmywarki 22szt 312g
Cena: 22,90 zł
( 1 szt. = 1,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Dreft Platinum All in One kapsułki do zmywarki 16szt 238g Dreft Platinum All in One kapsułki do zmywarki 16szt 238g
Cena: 17,49 zł
( 1 szt. = 1,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Dreft Platinum All in One kapsułki do zmywarki 23szt 342g Dreft Platinum All in One kapsułki do zmywarki 23szt 342g
Cena: 22,00 zł
( 1 szt. = 0,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Dreft Platinum All in One kapsułki do zmywarki 52 szt. Dreft Platinum All in One kapsułki do zmywarki 52 szt.
Cena: 54,99 zł
( 1 szt. = 1,06 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dreft Platinum All in One kapsułki do zmywarki 86szt 1281g Dreft Platinum All in One kapsułki do zmywarki 86szt 1281g
Cena: 84,99 zł
( 1 szt. = 0,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Fairy Platinum All in One kapsułki do zmywarki 65szt Fairy Platinum All in One kapsułki do zmywarki 65szt
Cena: 64,90 zł
( 1 szt. = 1,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Fairy Platinum plus kapsułki do zmywarki 68 szt. Fairy Platinum plus kapsułki do zmywarki 68 szt.
Cena: 72,90 zł
( 1 szt. = 1,07 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finish Classic tabletki do zmywarki 107 szt. 1712g Finish Classic tabletki do zmywarki 107 szt. 1712g
Producent: Reckitt
Cena: 75,00 zł
( 1 szt. = 0,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Finish Quantum kapsułki do zmywarki 25 szt. Finish Quantum kapsułki do zmywarki 25 szt.
Producent: Reckitt
Cena: 29,90 zł
( 1 szt. = 1,20 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Gut & Gunstig Geschirr - Reiniger Pulver proszek do zmywarki 1,8kg Gut & Gunstig Geschirr - Reiniger Pulver proszek do zmywarki 1,8kg
Producent: Edeka
Cena: 24,90 zł
( 1 kg = 13,83 zł )
szt.
zobacz więcej

NAJLEPSZE, NIEMIECKIE KAPSUŁKI DO ZMYWARKI

Tabletki do zmywarki powinny mieć zachowaną odpowiednią równowagę składników. Tak, jak wspomnieliśmy, dobre kapsułki to takie, które nie dość, że pozbędą się nawet najbardziej uporczywych plam po resztkach jedzenia czy tłuszczu, to dodatkowo, zadbają o doskonały stan zmywarki. Jak zatem opatentowano niemieckie tabletki do zmywarki, skoro to właśnie one są najlepsze na rynku?

Diabeł tkwi w enzymach! Jedne rozkładają węglowodany (amylazy), a drugi atakują białka (proteazy). Oba enzymy są łączone ze składnikami chemicznymi, które odpowiadają za zabijanie grzybów i bakterii, a dodatkowo mają za zadanie rozjaśnić naczynia. Kapsułki do zmywarki zza granicy mają zachowany balans między enzymami a tymi składnikami chemicznymi tj. niejonowe środki czynne, aromaty zapachowe, fosforany, chemikalia antykorozyjne itp. i właśnie dzięki temu są tak bardzo skuteczne. Brud w kontakcie z niemieckimi tabletkami do zmywarki, natychmiast puszcza naczynia i sztućce. W efekcie zyskujesz pięknie, czyste i lśniące szklanki, lampki i talerze, które są zabezpieczone przed ponownym osadzaniem się wszelkiego brudu, takim jak tłuszcz, czy też osadu z kamienia. A najważniejsze, że twoja zmywarka się nie niszczy.

Powszechnie dostępne tabletki i kapsułki do zmywarki bardzo często nie domywają zanieczyszczeń, a zdarza się, że zmywarka bardzo szybko zaczyna się niszczyć. Użytkownik maszyny, w niewiedzy, że może za to odpowiadać środek czyszczący, który kupuje w „atrakcyjnych cenach”, zwłaszcza w wyprzedaży, stosuje go nadal. W efekcie zmywarka w końcu się psuje i jest nie do naprawienia.

Niemieckie tabletki do zmywarki oraz inne kapsułki do zmywarki zza granicy są przetestowane pod kątem czyszczenia naczyń i stopnia szkodliwości dla maszyn zmywających. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej kupowanych u nas produktów, bo właśnie niemieckie kapsułki i tabletki do zmywarki poprawiają komfort życia. Wcale nie trzeba kupować bardzo drogich produktów! Wystarczą takie, których minimalna ilość daje satysfakcjonujący efekt, a zmywarka pozostaje w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Dr Chemix, w którym specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy różne rodzaje kapsułek i tabletek Niemiec, najlepszych na rynku, niezawodnych, skutecznych i wydajnych! To absolutna rewolucja i jednocześnie gwarancja bezpieczeństwa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl