Kapsułki, tabletki do zmywarki

Cena
  • -
 Finish Powerball Ultimate kapsułki do zmywarki 60 szt. Finish Powerball Ultimate kapsułki do zmywarki 60 szt.
Producent: Reckitt
Cena:

64,90 zł

( 1 szt. = 1,08 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Fairy Platinum All in One kapsułki do zmywarki 70 szt Fairy Platinum All in One kapsułki do zmywarki 70 szt
Cena:

64,90 zł

( 1 szt. = 0,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Fairy Platinum plus kapsułki do zmywarki 52 szt. Fairy Platinum plus kapsułki do zmywarki 52 szt.
Cena:

59,99 zł

( 1 szt. = 1,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Finish żel do zmywarki 1,5 l Finish żel do zmywarki 1,5 l
Cena:

36,90 zł

( 1 kg = 24,60 zł )
szt.
zobacz więcej
G&G All in ona tabletki do zmywarki 40 szt G&G All in ona tabletki do zmywarki 40 szt
Producent: Edeka
Cena:

26,90 zł

( 1 szt. = 0,67 zł )
szt.
zobacz więcej
G&G Power Classic Tabs tabletki do zmywarki 60 szt G&G Power Classic Tabs tabletki do zmywarki 60 szt
Producent: Edeka
Cena:

19,90 zł

( 1 szt. = 0,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Gut & Gunstig Geschirr - Reiniger Pulver proszek do zmywarki 1,8kg Gut & Gunstig Geschirr - Reiniger Pulver proszek do zmywarki 1,8kg
Producent: Edeka
Cena:

22,90 zł

( 1 kg = 12,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Somat Gold tabletki do zmywarki 48 szt. Somat Gold tabletki do zmywarki 48 szt.
Producent: Henkel
Cena:

49,90 zł

( 1 szt. = 1,04 zł )
szt.
zobacz więcej

Odkąd pojawiły się na rynku pierwsze zmywarki, Polacy coraz częściej decydują się na ich zakup do własnego domu. Ważne, aby odpowiednio dbać o tę maszynę. Mało kto wie, że są środki, które podczas zmywania naczyń dodatkowo dbają o stan naszych zmywarek. Niemieckie kapsułki do zmywarki są jednymi z nich, a jednocześnie są jednymi z najlepszych na rynku!

NAJLEPSZE, NIEMIECKIE KAPSUŁKI DO ZMYWARKI

Tabletki do zmywarki powinny mieć zachowaną odpowiednią równowagę składników. Tak, jak wspomnieliśmy, dobre kapsułki to takie, które nie dość, że pozbędą się nawet najbardziej uporczywych plam po resztkach jedzenia czy tłuszczu, to dodatkowo, zadbają o doskonały stan zmywarki. Jak zatem opatentowano niemieckie tabletki do zmywarki, skoro to właśnie one są najlepsze na rynku?

Diabeł tkwi w enzymach! Jedne rozkładają węglowodany (amylazy), a drugi atakują białka (proteazy). Oba enzymy są łączone ze składnikami chemicznymi, które odpowiadają za zabijanie grzybów i bakterii, a dodatkowo mają za zadanie rozjaśnić naczynia. Kapsułki do zmywarki zza granicy mają zachowany balans między enzymami a tymi składnikami chemicznymi tj. niejonowe środki czynne, aromaty zapachowe, fosforany, chemikalia antykorozyjne itp. i właśnie dzięki temu są tak bardzo skuteczne. Brud w kontakcie z niemieckimi tabletkami do zmywarki, natychmiast puszcza naczynia i sztućce. W efekcie zyskujesz pięknie, czyste i lśniące szklanki, lampki i talerze, które są zabezpieczone przed ponownym osadzaniem się wszelkiego brudu, takim jak tłuszcz, czy też osadu z kamienia. A najważniejsze, że twoja zmywarka się nie niszczy.

Powszechnie dostępne tabletki i kapsułki do zmywarki bardzo często nie domywają zanieczyszczeń, a zdarza się, że zmywarka bardzo szybko zaczyna się niszczyć. Użytkownik maszyny, w niewiedzy, że może za to odpowiadać środek czyszczący, który kupuje w „atrakcyjnych cenach”, zwłaszcza w wyprzedaży, stosuje go nadal. W efekcie zmywarka w końcu się psuje i jest nie do naprawienia.

Niemieckie tabletki do zmywarki oraz inne kapsułki do zmywarki zza granicy są przetestowane pod kątem czyszczenia naczyń i stopnia szkodliwości dla maszyn zmywających. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej kupowanych u nas produktów, bo właśnie niemieckie kapsułki i tabletki do zmywarki poprawiają komfort życia. Wcale nie trzeba kupować bardzo drogich produktów! Wystarczą takie, których minimalna ilość daje satysfakcjonujący efekt, a zmywarka pozostaje w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Dr Chemix, w którym specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy różne rodzaje kapsułek i tabletek Niemiec, najlepszych na rynku, niezawodnych, skutecznych i wydajnych! To absolutna rewolucja i jednocześnie gwarancja bezpieczeństwa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl