Odkamieniacze do ekspresu

Cena
  • -

Każdy co jakiś czas boryka się z nieestetycznym, białym nalotem w czajniku elektrycznym. Gdy nic z nim nie zrobimy, z czasem biały nalot zacznie narastać, a jego kawałki wylądują w zaparzonej świeżo herbacie bądź kawie. W efekcie można poważnie uszkodzić sobie zęby. Dostępne, lokalne środki do usuwania kamienia nie są tak skuteczne, jak niemieckie odkamieniacze do ekspresu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NIEMIECKIE ODKAMIENIACZE DO EKSPRESU

Niestety woda z kranu, którą zalewamy czajnik, aby móc zaparzyć ciepły napój, jest twarda przez wyższe stężenie m.in. żelaza, wapnia czy manganu. Im częściej używamy czajnika elektrycznego, zalewając go wodą z kranu, tym większy osad z kamienia w nim pozostanie. Niezbędne jest regularne usuwanie tego kamienia. Najlepszymi produktami do tego zadania będą niemieckie odkamieniacze do ekspresu. Zdecydowanie szybciej i skuteczniej pozbywają się nalotów i już po jednym użyciu tabletki, proszku czy płynu (każdy rodzaj produktu stosuje się inaczej), możesz zauważyć zadowalające efekty.

Niemieckie odkamieniacze świetnie poradzą sobie również z nalotami w żelazku! Wystarczy zastosować takie same proporcje, jak w przypadku czajnika elektrycznego, odczekać, aż produkt przestanie musować, a następnie dokładnie przepłukać urządzenie. W sklepie Dr Chemixa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Specjalnie dla Ciebie sprowadzamy z Niemiec oraz zza granicy produkty, które są najlepsze na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl