Środki do dywanów, tapicerek

Cena
  • -

Dywany to przede wszystkim miły i przytulny akcent każdego wystroju wnętrz. Wymagają szczególnej pielęgnacji. Niewielu wie, że istnieją preparaty do czyszczenia zarówno dywanów, jak i tapicerek. Niemieckie środki do dywanów i tapicerek są jednymi z lepszych, jakie istnieją na rynku. Usuną nawet najbardziej uporczywe ślady.

NIEMIECKIE ŚRODKI DO CZYSCZENIA DYWANÓW I TAPICERKI

Dywany i tapicerki to z reguły trudne do czyszczenia powierzchnie, ze względu ich niejednolity materiał. Niemieckie środki do czyszczenia dywanów oraz zagraniczne środki do czyszczenia tapicerki to produkty, których potrzebujesz. Pianki oraz spraye są bardzo proste w użyciu oraz niebywale efektowne. Dokładnie czyszczą dywany oraz tapicerki, neutralizują przykre zapachy, usuwają kurz, nie szkodzą materiałom i dbają o to, aby ich kolory zyskały dodatkowo na intensywności.

W naszej ofercie znajdziesz także produkt, który pokochały miliony i wciąż zyskuje na popularności – nawilżane chusteczki do czyszczenia skóry zza granicy! Skórzane fotele i sofy również potrzebują należytej pielęgnacji. Ten produkt usunie nawet najbardziej oporne plamy po tłuszczu. W efekcie skórzane elementy będą pięknie i zdrowo błyszczeć oraz przyjemnie pachnieć. Zagraniczne chusteczki do skóry mogą z powodzeniem być używane do sprzątania samochodu. Pamiętaj, że od otwarcia opakowania, chusteczki będą zdatne do użytku przez okres 6 miesięcy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl